Centrul Delfinul angajeaza Responsabil marketing/ comunicare

Centrul DELFINUL organizeaza interviuri pentru postul de Responsabil marketing si comunicare.

Descrierea postului:

  • Promoveaza serviciile oferite de companie prin intermediul platformelor online proprii si partenere;
  • Construieste si dezvolta baza de date a companiei, mentine relatia pe termen lung cu companiile partenere;
  • Promoveaza imaginea companiei in cadrul institutiilor de invatamant de stat si private si a comunitatilor medicale;
  • Propune si monitorizeaza derularea campaniilor de marketing si comunicare;
  • Monitorizeaza piata serviciilor medicale si de intretinere a sanatatii din regiune;
  • Propune si contribuie la implementarea planului de marketing trimestrial si anual.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (marketing/ economie/ comunicare si relatii publice);
  • Cunostinte avansate de lucru pe calculator (pachetul Microsoft Office, programe de grafica);
  • Orientare catre client, bune abilitati de comunicare, munca in echipa;
  • Promptitudine, atentie distributiva, capacitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp;
  • Responsabilitate, loialitate, confidentialitate;
  • Experienta in vanzarea de servicii;
  • Experienta anterioara in marketing medical – constituie avantaj;
  • Bune cunostinte de limba engleza – scris si vorbit.

Centrul Delfinul angajeaza Asistent Bazin

 Centrul Delfinul organizeaza interviuri pentru ocuparea postului de Asistent Bazin.

  • Supravegheaza desfasurarea programelor de bazin in conditii optime
  • Relationeaza cu clientii centrului pentru a acumula sugestii de imbunatatire a serviciilor
  • Propune solutii de imbunatatire permanenta a activitatii

Cerinte:

  • cunostinte si abilitati practice de inot
  • absolvent al Facultatii de Educatie Fizica si Sport, specializarea kinetoterapie sau student in an terminal constituie avantaj
  • motivare si spirit de echipa
  • bune aptitudini de comunicare si relationare
  • abilitati impuse de coordonare si organizare